Аудит сайту

Як підвищити ефективність сайту, його конверсійну здатність?

Сайт будь-якої компанії повинен добре виконувати свої маркетингові задачі. Просування сайту в пошукових системах і розміщення контекстної реклами, за допомогою яких на ваш сайт приходить достатній цільовий трафік, - це тільки видима частина айсберга. Основна робота починається тоді, коли відвідувач вже прийшов на сайт. І тут головне - утримати його, надати йому всю необхідну інформацію і зробити так, щоб він захотів стати клієнтом компанії. І на цьому етапі відвідувач може зіштовхнути з наступними найбільш поширеними проблемами:

  • Незручний інтерфейс, складна заплутана навігація по сайту.
  • Відсутність необхідної інформації: цін на товари або послуги, способів оплати і доставки замовлень.
  • Відсутність форми замовлення або розміщення її в незручному місці, наявність занадто великої кількості обов'язкових полів, складність для заповнення, відсутність необхідних коментарів, що допомагають правильно заповнити форму.
  • Відсутність контактних даних компанії на головній і на всіх внутрішніх сторінках.

Маючи великий досвід роботи з клієнтами, ми можемо виділити витоки проблем, що заважають власникам сайту налагодити його ефективну роботу, а саме:

  • Сайт відображає смаки власника сайту, менеджера з продажу, адміністратора, а не цільової аудиторії.
  • Власники ресурсу вважають відвідувачів занадто дурними, нічого не розуміючими в продукті і послузі, і вважають, що вони будуть робити на сайті те, що хочуть власники сайту.
  • Власники сайту не розуміють специфіки побудови та розвитку бізнесу в мережі.

Все це призводить до того, що користувач, потрапивши на ваш сайт і не зумівши в перші хвилини розібратися в ньому, просто закриває сторінку і йде на сайт конкурентів.

Якщо ви не можете собі дозволити втрачати потенційних клієнтів, вам необхідно замовити якісний аналіз вашого сайту на його відповідність очікуванням цільової аудиторії, а також юзабіліті. Потім слід проводити регулярний моніторинг сегментів ринку, на якому представлений бізнес клієнтів.

Фахівці нашої компанії проведуть аналіз ефективності роботи вашого сайту, дадуть необхідні рекомендації з розробки або модернізації сайту з максимальною конверсійної здатністю.

Завданням же наших клієнтів буде правильна інтеграція сайту в бізнес-процеси компанії, надання необхідної та актуальної інформації про товари, послуги і ціни.

І тоді сайт буде реальним помічником у розвитку бізнесу.

SEO аудит сайту


Комментарии: