Гостьовий блогінг в 2014 році. Частина 4.

Отже, у вас є майданчик і ідея для матеріалу. Пора втілити мрію в життя - створіть контент! Але пам'ятайте, що він повинен бути гарний - не потрібно розмінюватися на посередні матеріали. Що потрібно для якісного контенту?

Орієнтація на аудиторію

Проаналізуйте, які існуючі блоги сподобалися читачам найбільше, і з'ясуйте, що саме дало їм таку популярність. Постарайтеся використовувати цю особливість і в своїх матеріалах, щоб привернути більше уваги.

Повна викладка

Не залишайте нічого, про що можете сказати по темі, на наступний матеріал. Укладіть всю корисну інформацію в одну публікацію.

Доводьте свої твердження

Використовуйте графіком, посилання на авторитетні джерела, результати досліджень - все, що допоможе людям зрозуміти ваш рівень залученості в тему і оцінити коректність заяв.

Стисло і зручно

Стислість не випадково зветься сестрою таланту - створення лаконічних і корисних матеріалів цінується кожним читачем. Мінімум води, максимум інформації. Для більшої зручності потрібно також опрацювати структуру контенту, розбивши великі глави підзаголовками, а перерахування замінити списками.

Підтримуйте інтерес

У хороших книгах читач заманюють "зав'язкою" і тримається в напрузі або інтризі всю книгу. Такий підхід збільшує ймовірність, що текст буде прочитаний до кінця, і застосовувати його можна в будь-яких формах контенту.

І ось, матеріал готовий і розміщений в блозі. Ваше завдання майже виконана - тепер потрібно просувати запис в аудиторію. Звичайно, популярний ресурс і оригінальний контент самі зроблять велику частину роботи, але читачі та відвідувачі ніколи не будуть зайвими.

Розкажіть друзям

Друзі та бізнес-партнери, зацікавлені в темі вашої статті, навряд чи відмовляться ознайомитися з нею. Особливо цінні ті, хто має власну аудиторію фанатів - вони можуть збільшити охоплення. Не перестарайтеся - ви навряд чи дружите тільки заради маркетингу.

Охопіть релевантні запити

На форумах можуть вестися запеклі суперечки стосовно теми, яку ви висвітлюєте в запису. Викладіть в таких темах посилання на свій матеріал - це приверне аудиторію і допоможе вирішити ситуацію.

Підтримуйте бесіду

У коментарях можуть з'являтися нові питання або побажання читачів. Слідкуйте за ними, відповідайте на них і дякуйте активних учасників за їх роботу. Негативні коментарі слід обробляти тільки в хорошому настрої - зірватися легко, а відновити репутацію дуже важко.

Повернутись до списку


Комментарии: