Можливості сервісу Google Мій бізнес

У червні 2014 року, команда AdWords презентувала новий безкоштовний сервіс для залучення клієнтів Google Мій бізнес. З його допомогою кожен підприємець (в тому числі і початківець) може вигідно представити свою компанію в мережі і налагодити контакт з цільовою аудиторією.

Сервіс Google Мій бізнес являє собою якийсь сплав з усіх інструментів інтернет-гіганта, призначених для розкрутки та розвитку бізнесу в інтернеті. Він надає підприємцям такі можливості як:

   - Одночасне оновлення відомостей про організацію у Пошуку, соціальної мережі Google+ та на Google Картах. Завдяки цій функції потенційним споживачам завжди буде відомо актуальне місце розташування вашого магазину або офісу, його режим роботи, контактний телефон і т.д.
   - Завантаження фотографій офісу компанії або торгового залу. Відмінна можливість для брендів показати себе з кращого боку.
   - Створення віртуального туру по магазину або творчої майстерні. Невелика онлайн-екскурсія дозволить клієнтам власні очі переконатися в унікальності пропонованих послуг і товарів.
   - Можливість безпосередньо спілкуватися і взаємодіяти з клієнтами: знайомити їх з останніми новинами компанії, анонсувати важливі події та заходи, обмінюватися повідомленнями на сторінці бренду в Google+.
   - Можливість переглядати огляди з різних ресурсів і відповідати на запитання та коментарі користувачів, залишені на платформах Google.
   - Можливість отримувати зворотний зв'язок від клієнтів і постійно підтримувати і підігрівати їх інтерес до бренду. Сервіс дозволяє користувачам виставляти оцінки і залишати відгуки про компанії, лайкать контент бренду в Google+, ділитися ним на своїх сторінках у соціальній мережі і т.д.
   - Можливість досліджувати й аналізувати рівень залученості клієнтів, а також особливості їх взаємодії з організацією. До послуг підприємців база статистичних даних та інтегрована з сервісом система AdWords Express.
   - Можливість оновлювати дані в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою програми Google Мій бізнес для Android і iOS (для російської аудиторії поки недоступний, проте має з'явитися найближчим часом).

Google акцентує особливу увагу на те, що новим сервісом можуть користуватися не тільки компанії-новачки (які нещодавно відкрилися або роблять перші кроки в розкрутці та просуванні свого бізнесу в мережі), а й зареєстровані користувачі сервісів «Адреси організацій» та «Особистий кабінет».

Почати користуватися сервісом Google Мій бізнес можна прямо зараз на сайті google.ru/mybusiness.

Повернутись до списку


Комментарии: