Інтернет-маркетинг в розрізі

Будь-який фахівець відрізняється від новачка наявністю величезного досвіду, що й дає перший перевага в роботі. Ми зібрали найпопулярніші факти про роботу в інтернет-маркетингу, завдяки яким ви зможете пропустити етап помилок і відразу перейти до ефективного маркетингу.

    Просування контенту нітрохи не менш важливо, ніж його створення. Приділяйте рівний час обом етапам!
    Контент-маркетинг однаково ефективний як на сайті, так і за його межами (гостьові пости).
    Спліт-тести - запорука легкої і швидкої інтеграції будь-яких змін з мінімальним шансом відторгнення основної аудиторії.
    Дизайн не менш важливий, ніж сам контент. Якщо ваші якісні роботи не користуються популярністю, спробуйте попрацювати над ним.

В інтернет-маркетнге результати праці видно далеко не відразу, тому будьте терплячі - ніхто не може набрати з нуля тисячі реальних передплатників через тиждень після запуску.
    Не варто "скупитися" посилання - якщо можливо співпрацю з авторитетним сайтом, не відмовляйтеся від нього.
    Лендінзі ефективні тільки в поєднанні з іншими інструментами просування - блогінг, соцмережі та email-маркетинг повинні допомагати їм залучати людей в процес.
    Справа не в контенті, а в його якості. Не женіться за кількістю, хоч воно і має значення. На першому місці - завжди якість.
    Розповідайте щось нове в кожній публікації - тільки в цьому випадку може прийти популярність.
    "Продаючі тексти" - не панацея, вони не зможуть "впарити" щось користувачеві, якщо ви не приділяєте увагу ринку і не думаєте про клієнтів в першу чергу. Контент - лише помічник продажів, але не їх двигун.

Ключові слова не настільки важливі, як сенс, який несе матеріал. Якщо він розкриває цікаву людям тему, його популярність буде високою незалежно від кількості впроваджених ключів.
    Статті з медіаконтентом набагато популярніше матеріалів, що складаються тільки з тексту.
    Дійсно корисні матеріали розлітаються по інтернету моментально - намагайтеся створювати побільше таких статей!
    Немає межі досконалості - на будь-якому сайті можна знайти якийсь елемент, який можна поліпшити. Займаючись цим постійно, можна домогтися істотних поліпшень.

Повернутись до списку


Комментарии: