Реалії сучасного SEO

Сьогодні просунути сайт тисячею посилань, придбаних на біржі, неможливо. Пішла в минуле і оптимізація ключами, де тексти наповнювалися спершу словами, і тільки потім - глуздом. Пошукова оптимізація стала складним процесом з безліччю тонкощів, широкими можливостями розвитку і поруч дієвих стратегій. Але далеко не кожен бізнесмен звикся зі змінами цього ринку.

Якщо ваш клієнт вважає, що гроші можуть зробити будь-який сайт першим у видачі, а всі проблеми криються в недостатньо просунутому оптимізаторі, то пора розкрити йому очі. Не виключено, що невіглас розвернеться і знайде більш поміркованим виконавця, але зате ваші нерви залишаться на місці.

Ніяких завищених очікувань

Навіть компанія "Роги і копита Inc" може зайняти топ видачі, скинувши з нього великі магазини, однак для цього буде потрібно не один місяць. Лідери відстоювали своє право на топ кілька років, і вам доведеться пройти через те ж.

Реклама - не панацея

Кількість реклами в мережі постійно зростає. Вища конкуренція - вище вартість показу. Деякі тематики і зовсім зрівнялися за вартістю з офлайновой рекламою. Не варто розраховувати на контекст і медійку як на основний канал залучення користувачів.

Поліпшення повинні бути постійними

Працювати над дизайном, юзабіліті і контентом сайту потрібно постійно. Під час підготовки великої поновлення вносите дрібні правки, які допоможуть користувачам швидше освоїтися на новому оформленні.

По всіх фронтах

Просувати сайт потрібно не на одному майданчику - чим більше каналів залучення користувачів, тим легше працювати з аудиторією і тим вище надійність ресурсу.

Грошей багато не буває

Сьогодні, коли поведінкові фактори вийшли на перший план, фінансовий питання постало особливо гостро. Як би економно ви не витрачали кошти, комплексне просування потребують ще і ще. Немає жодних кордонів - вкладати в аудиторію можна нескінченно.

Оптимізація - складний процес, який сьогодні не під силу одиначкам. Погляньте на сайти з топа - над ними працювали десятки, сотні фахівців протягом декількох років. Не намагайтеся обігнати їх за пару місяців - в поспіху ви тільки погіршить ситуацію.

Повернутись до списку


Комментарии: