Секрети Яндекса від Seo-lab.com.ua

1. Запорука успішного просування - вивчення лідерів

Перші місця у видачі Яндекса дістаються самим релевантним сайтам.

Порада: Дослідіть самі релевантні сайти по всіх можливих характеристикам (спосіб оптимізації структури і внутрішніх тегів, контент, юзабіліті-рішення тощо), відбирайте корисне для себе, доповнюйте і впроваджуйте на своєму сайті.
 

2. SEO-тексти канули в минуле

«Щільність ключових слів», «кількість знаків», «точні входження» і т.д. не мають значення. Пошукові системи вміють розрізняти коректні і неправильні словникові обертів, фіксувати неунікальність і «тошность» тексту.

Порада: Розміщуйте на сайті тільки якісні тексти з чітко виділеної структурою. Ключові слова повинні гармонійно вписуватися в оповідання і вживатися в грамотних словоформах.

3. Посилання - не головне для досягнення результату

Найчастіше SEO-оптимізатори помилково приділяють підвищену увагу зовнішньої посилальної масі сайту. Причиною закріплення у 2-ой, третій десятці результатів пошуку нерідко називають «недолік посилальної маси». На практиці виявляється, що масове збільшення зовнішніх лінків не приводить до поліпшення.

Порада: Вдосконалюйте внутрішню складову ресурсу - зовнішні посилання вже давно не грають ключову роль в ранжуванні сайтів.

4. Внутрішня перелінковка стає все важливішою

Переважна частина seo-фахівців вважає за краще використовувати стандартні схеми перелінковки, не надаючи належної уваги самої суті дії.

Порада: Пам'ятайте, що завдання перелінковки - правильно розподілити статичний і анкорного вагу всередині сайту. Від найменш конкурентних або непродвігаемих документів до тих сторінок, які спеціально оптимізовані під просування висококонкурентних запитів.

Статична вага - параметр, який присвоюється кожній створеній сторінці сайту. Він збільшується в міру того, як росте число посилань, що ведуть на конкретну сторінку.

Анкорна вага - це вага посилання яке перелінковане з внутрішніми сторінками сайту з метою внутрышньої оптимізації.

Ми розповіли вам про декілька, але далеко не єдиних секретах Яндекса. Для успішної розкрутки сайту важливо відстежувати всі останні тенденції, звертати увагу на будь-які тонкощі і скрупульозно коригувати стратегію просування.

Будемо раді, якщо наші поради стануть вам у нагоді для розвитку бізнесу в інтернеті. А якщо Ви шукаєте надійного і мобільного партнера з просування сайту, просто напишіть нам.

Повернутись до списку

 


 

Є запитання?

Проконсультуйтеся з виниклих питань і отримаєте вичерпну інформацію про свій сайт

Телефонуйте +38 (050) 541-04-58

 

просування web сайту в пошукових системах.


Комментарии: