Тренди в веб-дизайні

Веб-дизайн продовжує розвиватися в рамках гучного напрямки Web 2.0, яке з'явилося в вікопомному 2005-му році з легкої подачі видавця Тіма О'Рейлі. Web 2.0 періодично доповнюється новими елементами, але його головна особливість поки що залишається незмінною.

Прийшовши на зміну Web 1.0, новий напрямок перетворило користувача сайту на безпосереднього учасника і генератора його вмісту. Лайки, шери із соціальних мереж та відгуки на сайті стали грати більш значиму роль, ніж фотографії та опис товарів або послуг.

У нашій сьогоднішній статті ми розглянули інші характерні особливості сучасного веб-дизайну. Деякі з них з'явилися порівняно недавно, а інші вже міцно завоювали симпатію розробників і користувачів.
 

Адаптивність

Все більша аудиторія користувачів воліє заходити в інтернет зі смартфона або планшета. Кількість нових моделей на ринку гаджетів закономірно зростає. Адаптивний дизайн сайту дозволяє забезпечити доступність і правильне відображення контенту для користувачів різних пристроїв.

Художнє оформлення тексту

Типографіка вже давно відіграє важливу роль у розробці веб-дизайну. Адже вдало підібраний шрифт здатний перетворити текст в елемент декору і помітно поліпшити зовнішній вигляд сайту. Технології впровадження шрифту прямо на веб-сторінку зробили типографіку ще популярнішим.

Вертикальний скролінг

Вертикальна прокрутка сторінки використовується на сайтах все частіше. Користувачі інтернету навчилися скролл і звикли до даного дії. Багато веб-дизайнери користуються цим і створюють довгі односторінкові сайти. Вертикальна прокрутка набагато зручніше для користувачів мобільних гаджетів, а крім того забезпечує легку навігацію по сайту. Очікується, що Скролінг буде піддаватися не тільки текст сторінки, але і блоки з меню і категоріями.

Продовження корпоративного стилю

Дизайн сайту стає частиною самоідентифікації бренду. Перед тим, як приступити до створення веб-дизайну, власники сайтів все частіше приділяють увагу детальному опрацюванні гайдлайн компанії. Не меншу роль відіграє візуальна подача продуктів і послуг.

Централізація

Більшість сайтів намагається розміщувати основний контент в центральній частині екрана. Даний прийом помітно спрощує сприйняття і дозволяє швидко зорієнтуватися на сайті, зайшовши на нього з будь-якого пристрою за допомогою будь-якого браузера.
 

Мінімалізм

Характерна риса мінімалізму - простота елементів і підвищена функціональність інтерфейсу. Відсутність додаткових декоративних деталей істотно спрощує пошук по сайту і концентрує увагу користувача на дійсно важливої ​​інформації.

Великі Кнопки

Використання великих кнопок - гарантія того, що користувач неодмінно здогадається, як переглянути важливі для нього відомості або зробити покупку. Велика кнопка повинна уособлювати ключове дію, яке можна здійснити на сторінці. Кнопки поменше можуть виступати в якості підказок і допомагати в досягненні цілей користувача.

Також варто зазначити, що у користувачів інтернету сформувалися певні очікування щодо дизайну сайтів. Наприклад, багато хто звик до того, що логотип розташовується у верхньому лівому кутку, а меню представляється в горизонтальному виконанні. Правда до реалізації останнього потрібно ставитися обережно: якщо пунктів меню багато, варто розглянути альтернативні варіанти їх розміщення.

Розробники веб-дизайну воліють жертвувати оригінальністю на догоду юзабіліті сайту. І надходять мудро, адже найкращий спосіб по-справжньому запам'ятатися клієнтам - якісне виконання своєї роботи і забезпечення відмінного клієнтського сервісу.

Повернутись до списку

 


 

Є запитання?

Проконсультуйтеся з виниклих питань і отримаєте вичерпну інформацію про свій сайт

Телефонуйте +38 (050) 541-04-58

 

просування веб сайту в пошукових системах.


Комментарии: