Що слід знати про асесор Google

У великому керівництві для асессоров Google згадано практично все, на що можна звернути увагу при роботі з сайтом. Хороший дизайн, навігація, якісний контент та інші вимоги пошуковиків давно відомі кожному оптимізаторові, але в документі знайшлося місце і безлічі нюансів. Який же сайт, на думку Google, гідний максимального балу?

Чітка мета

Кожна сторінка сайту повинна мати мету існування. Спершу асесор намагається з'ясувати мету досліджуваної сторінки, а потім продовжує оцінку. Погано, якщо сайт націлений на отримання прибутку без надання корисної користувачеві інформації - такі ресурси отримують гірші оцінки. Для хороших балів буде потрібно дати клієнтові щось більше, ніж просте комерційну пропозицію.

Корисний контент

На сторінці є цільовою контент, заради якого прийшов користувач, і допоміжний, що виконує інші цілі, пов'язані з основною роботою сайту. Окремо враховується наявність рекламних оголошень - на комерційних проектах їх має бути мінімум. При цьому асесор повинен враховувати складності монетизації сучасних сайтів і ставитися до реклами як до неминучого зла, за винятком випадків, коли її дійсно багато або її якість залишає бажати кращого.

Інформативність

Автор статті не повинен ховатися від своїх читачів - це допомагає асесора повірити в зміст сторінки і збільшує траст до ресурсу. Плюсом також виступає наявність публічних контактів вебмастера або компанії. Виняток - ресурси розважальної тематики, де анонімність не є проблемою. При оцінці інтернет-магазинів приділяється увага і тому, наскільки детально описані засоби оплати або умови доставки.

Репутація

Для оцінки репутації сайту асесор повинен попрацювати з більш, ніж однієї його сторінкою. Йому доведеться пошукати думки користувачів ресурсу, віддаючи при цьому переваги стороннім сайтам, якщо тільки на підтримку досліджуваного ресурсу не виступають авторитетні люди. Наявність ряду позитивних відгуків - добре, наявність безлічі негативних - дуже погано.

Якість сторінки

Якісний основний контент, корисний додатковий контент і функціональний дизайн сторінки - складові ідеальної сторінки сайту. Ще краще, коли контент написаний авторитетним автором і не викликає сумнівів у своїй достовірності.

Повернутись до списку


Комментарии: