Збільшення трафіку без SMS та реєстрації

Сторінка 404

Якісна сторінка помилки 404 ("Не знайдено"), що містить кілька динамічних посилань на існуючий контент сайту, дозволить "підхопити" загубилися клієнтів або користувачів, які перейшли за застарілими посиланнях. Як заявив Нейл Патель, фахівець з маркетингу з Британії, за допомогою цього прийому вдалося підвищити пошуковий трафік майже на 10% всього за 30 днів існування сторінки.

Збір користувальницьких думок

Сторінка "голосувань", де користувачеві пропонується вибрати один з двох ідентичних товарів, може не тільки збільшити залученість відвідувачів, а й обсяг пошукового трафіку. Продукти повинні вибиратися випадковим чином, але завжди з однієї категорії, і під зображеннями обов'язково потрібно розміщувати посилання на картку товару. Така сторінка дозволила компанії Zappos наростити пошуковий трафік на 10%.

Знайте своїх клієнтів

Цікаві матеріали здатні залучити сотні тисяч нових відвідувачів і серйозно збільшити впізнаваність сайту. Однак наскільки вони корисні для бізнесу? Правильна відповідь - майже марні, якщо їх писали без урахування потреб цільової аудиторії.

Кожна компанія має кілька портретів потенційних клієнтів, для яких і створюється контент. Так, орієнтуючись на які знаються на технологіях молодих чоловіків, маркетолог буде створювати контент з упором на технічні характеристики. Якщо ж стаття повинна захопити увагу бюджетного сегмента користувачів, то і розбирати в ній потрібно товари з середнього і низького цінового сегмента. Стаття, написана "для всіх", буде марна для всіх, і в першу чергу - для продавця. Вона не приверне людей, які дійсно хочуть щось придбати.

Об'єднуйтеся!

У безлічі випадків набагато корисніше не винаходити велосипед, а скористатися вже готовим матеріалів по цікавій темі, запозичивши його з дозволу автора. Від копірайту внизу сторінки ви навряд чи постраждаєте, а кількість залучених матеріалом користувачів може перевищити всі мислимі межі. Зрештою, цей контент не буде коштувати вам ні хвилини часу, і при цьому в його якості сумнівів не буде.

Повернутись до списку


Комментарии: