Оптимізация сайту

Першим етапом роботи над вашим інтернет ресурсом стане пошукова оптимізація сайту. Це дуже важливий етап, спрямований на проведення SEO аналізу сайту і використання факторів ранжирування.

Фактори ранжирування (а саме від них і залежить становище вашої сторінки у видачі пошуку) ми умовно поділили на дві групи - внутрішні фактори і зовнішні чинники.

Внутрішні чинники - це написання за правилами SEO тексти, виділені спеціальним елементом форматування слова, внутрішня перелінковка сторінок і робота зі службовими html-тегами.

Давайте розглянемо детальніше всі існуючі етапи SEO оптимізації сайту. До етапів SEO оптимізації можна віднести:

  • Збір запитів.
  • Загальний аудит сайту.
  • Технічний аудит сайту.
  • Написання текстів (seo-копірайтинг).
  • Внесення змін на сайт.

1) Початковий і найважливіший етап SEO оптимізації: «Збір запитів».

Найважливішим етапом SEO оптимізації є збір і складання списку ключових слів (пошукових запитів), так зване «семантичне ядра». Саме по них буде відбуватися просування вашого ресурсу в мережі Інтернет. При складанні «семантичного ядра» (списку запитів), відбувається SEO аналіз сайту, не тільки належить вам, але і SEO аналіз сайтів конкурентів. Після проведення SEO аналізу сайтів ми підберемо запити, за якими цільова аудиторія буде здійснювати пошук ваших товарів і послуг.

2) Другий етап SEO оптимізації: «Загальний аудит сайту».

Загальний аудит сайту включає в себе наступні роботи:

  • Проведення аналізу структури вашого ресурсу. Після аналізу сайту відбувається складання рекомендацій, спрямованих на зміну структури для правильної індексації сайту пошуковою системою. Зміна структури працює на поліпшення сприйняття інформації користувачами.
  • Контроль стану індексації вашого сайту пошуковими системами. На цьому етапі відбувається виявлення можливих проблем з індексацією (дубльовані сторінки, дзеркала і т. П.).
  • Перевірка вашого сайту на наявність пошукового спаму, що заважає SEO оптимізації і просування.

3) Третій етап SEO оптимізації: «Технічний аудит сайту».

На даному етапі йде перевірка технічних налаштувань і виявлення проблем html-коду сайту. Перевіряється двигун, посилальна архітектура та способи подачі інформації. Одним словом, відбувається виявлення всього того, що може стати перешкодою досягнення результату в пошуку.

4) Четвертий етап SEO оптимізації: «SEO-копірайтінг».

SEO копірайтинг - це написання нових або доробка старих текстів сайту з урахуванням вимог і умов, які пред'являються пошуковими системами.

У написаних SEO текстах використовуються вибрані для просування слова і вирази, в потрібній кількості і c необхідної частотою народження. Для нас важливо, щоб SEO тексти не лише працювали на просування, а були б цікаві і зрозумілі відвідувачам.

Роботу з SEO текстами виконують професійнs копірайтери

Працюючи з SEO текстами, ми не забуваємо про те, що головним завданням є збільшення вашого прибутку, а не тільки створення контенту для пошукових машин. Тексти для інтернет сторінки повинні, залишаючись рекламними, обов'язково містити в собі корисну фактичну інформацію. SEO тексти повинні мотивувати і спонукати відвідувача вибрати саме вас для замовлення товару або послуги.

Підсумком проведення робіт з аналізу сайту стає розгорнуте технічне завдання з рекомендаціями на внесення тих чи інших змін за структурою і наповнення сайту.

5) Заключний етап SEO оптимізації «Внесення змін».

На заключному етапі відбувається внесення всіх необхідних змін на сайт, відповідно до виявлених вимог і запропонованими рекомендаціями. Після здійснення перевірки внесень, сайт переходить у просування, а після на підтримку.

Ми готові виконати для вас всі роботи з нуля, написати SEO тексти і внести необхідні зміни на сайт. Всі можливі нюанси будуть обговорені з вами при укладенні договору, і не просто обговорені, але і, при необхідності, внесені в договір. Для нас договір - це не формальний документ, а інструмент, в якому фіксуються всі взаємні домовленості.

Схема виконуваних робіт з оптимізації.

Схема виконуваних робіт з оптимізації.

Є запитання?

Ми знаємо відповіді!

Проконсультуйтеся з нашими фахівцями і отримаєте вичерпну інформацію про свій сайт.

Телефонуйте +38 (050) 725-37-48