Поисковая оптимизация

За время работы в сфере оптимизации сайтов, эффективность наших методов в этой отрасли, смогли оценить несколько сотен наших благодарных клиентов. Прежде всего, это связано с тем, что результатом нашей работы, есть увеличение продаж товаров и услуг с помощью ваших сайтов. Именно эту задачу и желает получить клиент, заказывая услугу оптимизации сайта.

Комплексный подход

К этом вопросу мы подходим комплексно. Сначала мы анализируем сайт, проводим технический и юзабилити аудит. Составляем семантическое ядро, анализируем поисковую выдачу и принимаем решение об оптимальных методах продвижения.

 

 


Тривала практика в індустрії SEO оптимізації сайтів у пошукових системах і маркетингу пошукових машин зв'язала нас з великою кількістю вдячних клієнтів, які відчули та змогли оцінити результат нашої роботи. Тому що ми націлені на результат - збільшення ваших продаж. Це головне наше завдання! Ви також можете стати нашим клієнтом, і вас порадують результати, які забезпечить грамотна пошукова оптимізація вашого сайту!

Ми пропонуємо комплексний підхід до питань просування сайту. Пошукова оптимізація сайту не зводиться до наповнення тексту ключовими словами. Перед тим як просувати сайт в пошукових системах, ми проаналізуємо його за багатьма параметрами, і виберемо тільки найефективніші і дієві методи і способи його оптимізації та просування.

У просуванні і пошукової оптимізації сайтів ми заслужили репутацію надійного партнера, удостоївшись відгуків колег, рекомендацій конкурентів і довіри замовників, так як:

  • Ми постійно вивчаємо технології роботи пошукових систем і володіємо правилами розкрутки та SEO оптимізації сайту під Яндекс, Google та інші пошукові системи.
  • Ми використовуємо новітні способи і методи, завдяки яким пошукова оптимізація сайтів перетворюється в інструмент конкурентної боротьби.
  • Зрештою, хто, як не лідер українського ринку просування сайтів з семирічною успішною практикою, знає, що таке пошукова оптимізація сайту у видачі для Києва та регіонів!

Просування і пошукова оптимізація сайту дозволять вам при невеликих витратах знайти велику кількість клієнтів і збільшити ваші продажі.

Просування і пошукова оптимізація сайтів - це найпотужніше сучасний засіб реклами в мережі Інтернет, за допомогою якого ми перетворимо ваш сайт в ефективний і високорентабельний інструмент маркетингу. Просування сайту - це ваш шанс вийти в лідери ринку і збільшити продажі. Так обрящут шукають!

Ми не відкриємо Америку, якщо скажемо, що без якісної пошукової оптимізації сайту неможливо його подальше успішне просування. Але вимоги, які пред'являються при цьому, здатна якісно і в строк виконати далеко не будь-яка компанія. Тому ми стверджуємо:

Пошукова оптимізація сайтів під силу тільки професіоналам!

Укладаючи договір з компанією SEO-Lab, ви знаходите в нашій особі надійного партнера, з яким вам ніколи не доведеться турбуватися про пошукової оптимізації сайту під Гугл, Яндекс та інші пошукові системи. Ми знаємо, як оптимізувати сайт для пошукових систем, що успішно доводимо вже багато років. Наші правила оптимізації інтернет сайтів полягають у використанні тільки дозволених прийомів.

Оптимізація сайту під пошукові запити вимагає досить кропіткої роботи. Наскільки це складно, знають небагато. Здавалося б, вам все відомо про ваше діло і багато - про роботу пошукових систем, так що ви самі можете внести зміни до змісту вашого сайту, оптимізувавши його під пошукові запити. Тільки як практично наситити його зміст оптимально працюють для даної тематики ключовими фразами, не втративши при цьому утримує увагу користувачів чіткості контенту? У цьому і полягає суть заходів з пошукової оптимізації сайту.

Так як оптимізація сайтів під пошукові запити - це складний процес, то вона дасть очікуваний результат лише в тому випадку, якщо під час її проведення буде враховано безліч факторів, що стосуються не тільки конкретного проекту, але й Світовий Мережі в цілому, наприклад, постійно змінюються алгоритми пошукових систем. Тому, щоб пошукова оптимізація сайту виправдала очікування, довіряти цю роботу краще професіоналам з перевіреною репутацією. Ціна помилки при виборі некомпетентною компанії велика, адже це не що інше, як ваша прибуток! Ми ж знаємо, як оптимізувати сайт під пошукові системи і запевняємо, що пошукова оптимізація сайту здатна значно збільшити число відвідувачів вашого сайту.

Компанія SEO-Lab більше 7-ми років успішно працює на ринку пошукової оптимізації SEO (Search Engine Optimization) і на ринку маркетингу пошукових машин SEM (Search Engine Marketing).

Гарантією нашого якості та надійності служать листи подяки від підприємців, які домоглися хороших комерційних результатів, провівши з нами SEO оптимізацію своїх сайтів.

Що очікує клієнт?

Виходячи зі свого досвіду, ми можемо позначити основні запити клієнтів. Клієнти хочуть, щоб пошукова оптимізація сайтів:

  • поліпшила позиції сайту в пошукових системах по запитах, відповідним їх бізнесу;
  • підвищила кількість відвідувань сайту цільовою аудиторією - користувачами, зацікавленими в послугу або товар, які пропонує клієнт;
  • збільшила число продажів з сайту і допомогла формуванню, просуванню і закріпленню бренда на ринку, популяризуючи і підвищуючи його впізнаваність;
  • була доступна за розумними цінами;
  • проводилась в комплексі з заходами з підтримки досягнутого результату;
  • проходила у встановлені терміни з наданням гарантії досягнення домовленої мети.

 

Напевно, у списку вимог до пошукової оптимізації сайту ви змогли знайти і свої власні. Успішна практика і високі результати дозволяють нам з упевненістю стверджувати, що ми знаємо, чого від нас очікують клієнти, звертаючись до нас за просуванням і оптимізацією сайту, і знаємо, як реалізувати ці бажання.

 

Компанія SEO-Lab має ряд переваг перед іншими компаніями, що займаються оптимізацією сайтів під пошукові системи.

Наші послуги увазі виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми ретельно вивчаємо специфіку бізнесу клієнта, аналізуємо ситуацію і, грунтуючись на результатах аналізу, вибудовуємо роботу так, щоб вона принесла максимальний ефект в найкоротші терміни.

Для компанії SEO-Lab важливо досягати результати, використовуючи тільки дозволені методи. Оптимізація сайтів для пошукових систем «білими» методами гарантує, що сайт клієнта не потрапить під санкції жодної пошукової системи.

Компанія SEO-Lab дає письмові гарантії результатів роботи. Ці умови внесені в Договір і приймаються обома сторонами. Якщо пошукова оптимізація сайту не приносить результатів, ми повертаємо гроші. Тобто, оплачуючи вартість нашої роботи, ви платите не за слова, а за кінцевий результат. Пошукова оптимізація сайтів Корпорацією SEO-Lab - це не набір розрізнених заходів, а вивірений упорядкований процес.

Ми готуємо звіти і систематично доповідаємо клієнтам про поточний стан їхніх сайтів. Регулярна звітність і повна інформованість про хід робіт з пошукової оптимізації сайту в черговий раз свідчать про солідність нашої компанії і надійності просування в компанії SEO-Lab.

Ми вже багато років допомагаємо нашим клієнтам нарощувати прибутку, проводячи вдалу пошукову оптимізацію їх сайтів, адже заходи проводяться компанією SEO-Lab, вже довели свою ефективність.

Скільки це коштує? Єдиної ставки не існує. Вартість пошукової оптимізації сайту змынюэться залежно від того, наскільки вже оптимізований даний сайт і які позиції він має в пошукових системах по цільових запитах. На основі цього фактора і рівня бажаного результату розраховується ціна оптимізації та подальшого просування сайту. Тобто, вона залежить від обсягу роботи, який необхідно виконати, щоб оптимізувати сайт до необхідного рівня.

Якщо рішення прийнято, і компанія SEO-Lab покликана допомогти вам отримати максимальний прибуток з продаж з сайту, компетентно використовуючи інтернет-маркетинг, то поспішайте зробити замовлення на пошукову оптимізацію. Якщо ви хочете дізнатися ще більше про тонкощі нашої роботи, то зв'яжіться з нами за телефоном +38 (050) 541-04-58.