Просування сайту по позиціях

Нагадаємо, що всі фактори ранжирування, від яких залежить стан вашого сайту в результатах пошуку, ділять на дві групи - внутрішні і зовнішні чинники. До зовнішніх факторів відносять правильне посилальне оточення сайту - майданчики, на яких розміщуються посилання на сайт, тексти посилань, навколо ссилочне оточення і т.д.

Просування сайту - це друга частина роботи над сайтом, покликана дати вашому сайту необхідні результати в пошукових системах:

  • Формування списку майданчиків.
  • Розробка тексту посилань.
  • Розміщення посилань на майданчиках.
  • Правильне зовнішнє оточення.

1) Перший етап.

Основою процесу просування служать посилання, які розміщуються на спеціальних майданчиках (сайтах-донорах). На першому етапі процесу просування фахівці створюють фільтри (критерії) для вибору сайтів-донорів, що дозволяють автоматично вибрати майданчики, найбільш підходящі для розміщення посилань.

2) Другий етап.

Другим важливим етапом процесу просування є етап складання текстів посилань. Посилання повинні містити ключові слова, по яких просувається сайт.

Посилання на сайтах-донорах повинні бути по можливості оточені текстом, відповідним тематиці вашого сайту. Правильне розміщення посилань приводить до збільшення ваги тієї тематичної сторінки сайту, на яку робиться посилання.

3) Третій етап.

Ми відбираємо тільки якісні майданчики, спираючись на вимоги пошукових систем. Адже якщо ваш сайт буде помічений у зв'язках з «неякісними» сайтами, то він може потрапити під санкції пошукових систем, чого ми допустити ніяк не можемо.

Правильно розміщені посилання створюють правильне зовнішнє оточення вашого сайту. Це дозволяє пошуковій машині легко знаходити, високо оцінювати сайт і видавати адреси його сторінок на пошукові запити тих, хто налаштований до покупки вашого товару / послуги або до отримання інформації, розміщеної на сайті.

4) Четвертий етап.

В результаті потенційний покупець робить цільової пошуковий запит, відразу отримує відповідь у вигляді посилання на відповідну сторінку вашого сайту, переходить за цим посиланням, знаходить потрібну інформацію і, в підсумку, робить замовлення або покупку!

Після завершення етапу первинного просування сайту в пошукових системах настає етап підтримки. Обов'язково подивіться на варіанти просування і на вартість і терміни робіт. Це допоможе вам зробити правильний вибір.

Схема етапів робіт по пошуковому просуванню сайту.

Схема етапів робіт по пошуковому просуванню сайту

Готові зробити замовлення на пошукове просування сайту - зв'яжіться з нами за телефоном +38 (050) 725-37-48