Агрохімія: як підвищити урожай картоплі?

В останні роки спеціалісти намагаються зробити все можливе, щоб підвищити врожайність такої важливої культури, як картопля. Спочатку виводились нові сорти з кращими характеристиками. Але в результаті багаторічних дослідів, агрономи прийшли до висновку, що додатково потрібно використовувати спеціальні добрива.

Розмір та однорідність бульб картоплі є критичним для кожного ринку, будь то свіжа картопля, насіння або оброблювані культури. Все, що продовжує здоровий полог листя, збільшить середній розмір бульб. Останнім часом все частіше спеціалісти намагаються знаходити нові способи того, як можна б було підвищити урожай картоплі та збільшити середній розмір бульби.

Правильне збалансоване харчування є важливим для збільшення розміру бульб картоплі. Показано, що поживні речовини азот, фосфат, калій, кальцій, магній і марганець впливають на розмір бульб картоплі.

Азот впливає на полотно листя і, таким чином, підвищує швидкість її росту.

Азот має важливе значення для підживлення рослини і забезпечення високих виходів. Азот в значній мірі необхідний під час формування листя, а потім для збільшення росту та розміру бульб, коли він забезпечує оптимальне виробництво фотосинтатів у листках.

Даний елемент, яким харчується на ранній стадії розвитку врожаю материнська картопля, допоможе побудувати загальний розмір полотна листя, тоді як на пізніх стадіях використання азоту допомагає підтримувати зеленість полога і збільшувати врожайність.

Однак, це необхідно збалансувати, оскільки занадто велика кількість раннього елемента може призвести до надмірного вегетативного росту за рахунок утворення бульб, а надлишок запасу азоту на пізніх етапах росту збереже рослинництво і може призвести до врожаю багатьох картоплин з великим розміром.

Крім того, ризик зараження різними хворобами занижується до мінімуму. Проте, в жаркому, сухому кліматі, де справжній потенціал урожаю і бажаний розмір бульб не були досягнуті, додатковий азот може підтримувати ріст рослини і продовжувати нарощування.

Агрохімія на сьогоднішній день пропонує багато різних варіантів того, як можна збільшити урожайність такої культури як картопля і наша компанія tonnaplus.com може допомогти всім бажаючим в цьому досить складному питанні.

В нашому інтернет магазині без проблем можна оформити замовлення на всі необхідні добрива, інструменти. Також є можливість придбати якісне насіння та нові сорти рослин.

Джерело: Tonnaplus


Комментарии: