Актуальні новини Києва та Київської області в одному місці

Серед великої кількості інформаційних сайтів зараз відчувається брак конкретних, саме місцевих новин, які транслюються в основному на телебаченні, що втрачає з кожною секундою свою аудиторію через невпинний розвиток інтернет-технологій.

Для того, щоб заповнити цю прогалину був створений портал «Столичний регіон», основним призначенням якого є освітлення подій тільки Києва та Київської області на одному сайті. На даний момент ми єдині пропонуємо найбільш повну та цілодобову інформаційну підтримку нашого краю.

Ми транслюємо актуальні та злободенні події, зміни економіки, освіти і медицини, які стосуються кожного мешканця столиці. Культурні, благодійні заходи, інтерв’ю з особливими і важливими городянами публікуються нарівні з надзвичайними новинами, що відображає життя регіону з усіх боків не зосереджуючись тільки на політичних чи громадських справах. Якщо ж читачу потрібно відокремити необхідну інформацію з загального потоку, він може скористатися розділами сайту і перейти безпосередньо на потрібний йому.

У зв’язку з впровадженням відповідних реформ ситуація з медичними та освітніми закладами постійно змінюється, тому у розділах «Культура і освіта» та «Здоров’я і спорт» ви можете відслідковувати останні зміни та нововведення у цих сферах. Ми намагаємося бути якомога неупередженими та надавати інформацію без особистих висновків, надаючи можливість читачам зробити їх самостійно.

Важливий розділ «Господарство», що стосується усіх комунальних питань, ремонтів, аварій та планових робіт, постійно оновлюється та є справжньою знахідкою для жителів регіону. Новини в ньому попереджають про можливі житлові неприємності і загалом полегшують пошук відповідей на нагальні побутові питання. Також тут можна дізнатися про всі транспортні нововведення столиці та важливі зміни інфраструктури.

Прочитати про видатних сучасників можна в розділі «Люди», де публікуються інтерв’ю та репортажі, як з публічними, так і з широко невідомими особистостями, що позитивно впливають на життя нашого регіону. Ці статті особливі для нас, це дуже натхненні і надихаючі історії, якими необхідно і хочеться поділитися. Для цього під кожною з них є кнопки для перепосту до вашої соцмережі.

Ми пропонуємо новий погляд на розвиток інформаційних видань і відповідаємо за кожне надруковане слово на нашому порталі. Приєднуйтесь до «Столичного регіону» и залишайтеся завжди обізнаним у житті свого краю!

Джерело: Stolychno


Комментарии: