КамАЗ-45142 – вантажний автомобіль широкого застосування

Самоскид призначений в основному для експлуатації в міському будівництві, в умовах обмеженого простору для маневрування автомобіля при розвантаженні.

Автомобіль-самоскид може знайти широке застосування і в сільському господарстві, де прийомні бункери сільгосппродукції передбачають обидва варіанти завантаження: бічний і задній.

Самоскидна установка:

Платформа суцільнометалева, зварена, коробчатого типу з верхньої навішуванням, що закриває простір між кабіною і платформою, в задній частині - відкривається борт. Задній і бічні борти мають верхнє навішення.

Напрямок розвантаження - на дві бічні сторони і назад. Запори заднього борту - автоматичні, відкриваються при підйомі платформи. Запори бічних бортів - механічні, відкриваються вручну, з ручною фіксацією.

Перекидний пристрій платформи гідравлічне з приводом від насоса через коробку відбору потужності. Управління механізмом підйому і опускання платформи електропневматичне, дистанційне з кабіни водія. Гідроциліндр телескопічний, шестиступеневий.

Самоскид КАМАЗ 45142 оснащений дизельним двигуном з турбонаддувом потужністю 240 к.с. (Євро-2). Вантажопідйомність самоскида досягає 14-ти тонн. Повна маса цього автомобіля - 24,3 тонни. Кут підйому самоскида досягає 50-ти градусів, час розвантаження - 19, час опускання платформи - 18. Напрям розвантаження назад, вправо і вліво. Максимальний підйом який може подолати самоскид - 28 градусів.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

В самосвале КАМАЗ 45142 в качестве базового шасси использовано шасси КАМАЗ 53229. В настоящее время производится выпуск самосвала КАМАЗ 45142 с двигателем стандарта Евро-3.

Коли автомобільні деталі ламаються, то це приносить автомобілістам ряд незручностей. Підібрати функціональні запчастини можна прямо зараз. У цьому для вас буде надійним помічником наш інтернет-магазин «БАНГА», У нас ви можете купити нові комплектуючі для свого автотранспортного засобу зовсім недорого, які мають усі відповідні сертифікати якості. Вже більше 7 років наш інтернет-магазин «БАНГА» займається продажем оригінальних автозапчастин з бистрою доставкою по Україні.

У нашому інтернет-магазині є чудова можливість замовити автозапчастини для іномарок або вітчизняного транспорту поштучно або великою партією. Ви можете купити деталі для однієї машини або цілого автопарку.


Комментарии: