Створення сайту під ключ

Створення сайту під ключ - послуга, яка може бути оцінена і дорого, і дешево, оскільки передбачає при розробці сайту комплекс спеціальних технічних заходів, що роблять конкретний Інтернет-ресурс ефективним з точки зору власника, а також зрозумілим і зручним з точки зору користувачів. Тому ми ставимо за мету для наших розробників: виконати завдання по створенню сайту за цінами доступним середньостатистичному мешканцю України, тобто зробити сайт недорого, але при цьому з унікальною, чіткою структурою і зручною для користувачів навігацією. Обов'язковим етапом розробки сайтів недорого є створення цікавого і максимально корисного інтернет-ресурсу. При цьому обов'язково враховується цільова аудиторія кожного створюваного сайту навіть за низькою ціною. Після цього приступають до своєї роботи веб-дизайнери. Таким чином, ціна створення сайту у Львові складається з вартості спільної плідної роботи технічної та творчої групи.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ СТВОРЕННЯ САЙТУ?

Ціна створення сайту будь-якого типу завжди включає в себе:

  • проектування Інтернет-ресурсу в цілому;
  • розробка зручної і функціональної структури;
  • створення унікального, відповідного тематиці, дизайну;
  • верстка сайту в повній відповідності із затвердженим проектом;
  • програмування;
  • наповнення модулів текстами, відео- і аудіо-контентом;
  • тестування навантаження роботи сайту.

Після створення сайту всім своїм клієнтам ми абсолютно безкоштовно надаємо професійні рекомендації про те, як організувати подальше просування сайту в Мережі і яку стратегію вибрати. А також за бажанням власники сайту або їх працівники можуть пройти курс SEO у Львові.

Створення сайтів НЕДОРОГО І ШВИДКО

Основна філософія діяльності нашої фірми: процес виготовлення сайту повинен проходити «без найменшого сучка і задирки», а значить, всі етапи створення навіть простого і недорогого сайту повинні виконуватися своєчасно і злагоджено. Для цього ми визначили для себе оптимальний порядок роботи.

На початковому етапі ми визначаємося з об'ємом роботи, пропонуємо замовнику оптимальний, на наш погляд, пакет послуг створення сайту за відповідною ціною, що включає в себе розробляються модулі та опції. Докладаємо калькуляцію вартості роботи наших фахівців.

Далі розробляємо загальну концепцію створюваного сайту, виконуємо підбір макетів, узгоджуємо напрацювання з замовником.

Після затвердження приступаємо до остаточного вибору дизайн-макету та погодженням брифа.

Залежно від складності завдання створення сайту займає від 1 робочого дня. На наступний день замовник отримує готовий сайт, включаючи паролі доступу до панелі управління.

Наша фірма завжди готова внести необхідні правки або доповнення як в наповнення сайту, так і в його структуру або дизайн.

Наше рекламне інтернет-агентство створює сайти недорого, і при цьому якісно, ​​і дотримується перевіреної і ефективну схему співпраці:

Перш, ніж приступити до виконання конкретного замовлення, ми підписуємо з нашими клієнтами Договір на надання послуг зі створення сайту, а при бажанні і на просування. У ньому вказується зміст, обсяг, терміни і вартість створення сайту, на основі яких клієнтові виставляється рахунок. Після цього клієнт зможе оплатити отриману квитанцію в будь-якому з відділень Ощадбанку. Для якнайшвидшого початку робіт ви можете надіслати копію платіжного документа, щоб фахівці фірми приступили до роботи над вашим проектом. Це можна зробити будь-яким зручним способом - за допомогою факсу або електронної пошти.

Після того як клієнт дізнається скільки коштує створити сайт і здійснює оплату, за його проектом закріплюється відповідальний менеджер, який відповідає за чітке виконання замовлення і безперебійну зворотний зв'язок із замовником.

У разі необхідності реєстрації нового доменного імені для даного інтернет-ресурсу, замовник повинен заповнити розроблену нашими фахівцями анкету.

При підборі макета для майбутнього сайту фахівці нашої компанії враховують всі побажання замовника. Макет береться в роботу зі створення сайту лише після затвердження його замовником.

Далі заповнюється бриф і повна інформація передається в електронному вигляді до відділу виготовлення сайтів. Саме там починається процес створення сайтів в повній відповідності до затвердженого технічного завдання і починається відлік встановленого терміну створення сайту.

Протягом одного-двох тижнів після прийняття роботи замовник може скласти перелік бажаних змін або доповнень, які необхідно внести на вже діючий сайт, і будь-яким способом відправити його менеджеру, що веде його проект.

СКІЛЬКИ БУДЕ КОШТУВАТИ СТВОРЕННЯ САЙТУ?

Щоб більш-менш чітко розуміти вартість створення сайту, який буде повністю виконувати необхідні функції, покладені на нього в майбутньому і відповідати вашим вимогам в повній мірі, необхідно чітко сформулювати свої побажання і максимально докладно заповнити бриф на створення сайту. Ціна в такому випадку буде цілком відповідати отриманому результату.


Комментарии: