Як вивести сайт з під фільтрів ПС.

Застосування певних штрафних санкцій з боку пошукових систем може мати місце по відношенні, як до молодого сайту, так й до ресурсу, що вже існує давно і має певну вагу, а також популярність серед користувачів. Проблема знаходиться в порушенні відповідних правил та норм, які встановлені пошуковиками. Перелік конкретних фільтрів мають всі популярні пошукові системи. Якщо Ваш інтернет ресурс частково випав з індексу ПС, або значно понизились позиції в пошуковій видачі по ключах семантичного ядра, знайте - це свідчить, що сайт попав під одну з санкцій.

Щоб вивести ресурс необхідно знайти та ліквідувати причину, що зумовила дану ситуацію. Давайте більш докладніше розберемось в питанні - за які "заслуги" можна опинитись під фільтрами пошукових систем.

Слід усвідомлювати, що під фільтрами опиняються неякісні інтернет ресурси. Тобто такі, які:

- містять неунікальний контент, (якісний копірайтинг є одним з етапів такого процесу, як розробка сайтів);
- містять багато вихідних посилань на неякісні ресурси різного тематичного напрямку;
- мають багато зовнішніх лінків з однаковим анкором, (неприроднє нарощування зовнішньої посилальної маси);
- є переоптимізованими ключовими словами, (завелика щільність ключів вхідних сторінок);
- мають багато "битих" посилань, (що ведуть на неіснуючі сторінки);
- використовують чорні методи SEO, (кільцевий обмін посиланнями, сателіти, дорвеї, редірект);
- мають складну структуру.

Вище представлені лише основні фільтри Гугл та Яндексу. Насправді їх значно більше. З плином часу появляються оновлені алгоритми, які оприділяють якість сайтів. Є так звані другорядні фільтри, наприклад, "Пісочниця" від Google. Даний фільтр накладається на молоді ресурси в основному лише через це, що молодий сайт, який ще не має навіть шість місяців, по версії Гугл не може знаходитись по високочастотних запитах на перших сторінках видачі ПС. В Яндексі є "Афіліат-фільтр", який застосовується до декількох ресурсів одної тематики, що зареєстровані на одні контактні дані. Щоб вирішити ту чи іншу проблему потрібно проаналізувати сайт й виправити помилки. Також хочеться додати, що інтернет ресурс може випасти з індексу пошукових систем, якщо доступ до сервера хост-провайдера буде відсутній на момент візиту на сайт пошукових ботів. Але з наступним апдейтом індексу ПС ситуація може виправитись. Цей момент теж слід врахувати.


Комментарии: